Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm Tek Parça 12 Şubat İzle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm Tek Parça 12 Şubat İzle!...Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 12 Şubat Cuma saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

''Sevgilimle gittiğim için hiç pişman değilim''

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Cuma Tek Parça ATV İzlemek İçin Tıklayınız...

Şoförü tarafından kaçırıldığı iddia edilen Sevgi Kıranlı canlı yayında. Sevgi Hanım eşini sevmediğini kızıyla beraber dövdüklerini gözlerini dayaktan şişirdiklerini eşini istemediğini söyledi. Davut Bey eşini bir kez bile el kaldırmadığını söylerken Sevgi ise Muammer’i kendisinin kaçırdığını ifade etti.

''Fındık toplarken aşık oldum'' 

Müge Anlı Sevgi Hanım’ın hamileyim diye Muammer’i kandırdığını açıkladı. Sevgi Hanım kendisini 16 yaşında bir genç kız olarak hissettiğini söyledi. Fatma Hanım yayına bağlandı. (Sevgi Hanım’ın kızı) Annesine bir şey söylemek istemediğini kendisini ve eşini kötülenmesini istemediğini elinden gelen her türlü desteği sağladığını dövülme meselesi olmadığını anne bile demek istemediğini ifade etti.

Sevgi Hanım Muammer ile fındık toplarken aralarında bir şey olmaya başladıklarını daha önce böyle bir şey yaşamadıklarını açıkladı. 4 torun sahibi kadını eşi eve dönmesini bekliyordu, canlı yayına gelen Sevgi Hanım sevgilisiyle gittiğine pişman olmadığını eve dönmeyeceğini söyledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm Tek Parça 12 Şubat İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu