Müge Anlı İle Tatlı Sert İzle 6 Kasım Cuma

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 6 Kasım Cuma saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

Dünkü Bölümde....

Samsun Salıpazarı ilçesinden, Belediye başkanı ve Jandarma Müge Anlı'ya sosyal sorumluluk projelerinden ötürü teşekkür etti. Belediye başkanı canlı yayına gelerek hediyelerini taktim etti. Müge Anlı'nın başlattığı Müge Anlı ve Dostları Aşevi kampası devam ediyor.

Toplam bağış 16 Milyon'u geçen yardımlar gün geçtikçe büyüyor. Hastalanan anne ve babası gerçeği açıkladı. 1993'te Darülaceze'ye bırakılan, 27 yıl sonra evlatlık olduğunu öğrenen genç kadın Müge Anlı'ya başvurarak gerçek ailesinin bulunmasını istiyor.

Doğduğunda adı Hülya konan Arzu Hanım'ın gerçek ailesi nerede?  Yedi kızı olan Kayıp Kadir Sarı'nın şüpheli kaybı. 3 Yıl önce kaybolan Kadir Bey ile ilgili canlı yayına çeşitli telefonlar gelmeye başladı. Eşi Birgül Sarı ''kızımız olduğu için beni dövüp sokağa attı ve aldattığımı düşündüğü için silahla vurdu'' dedi. 

Yaşadıkları köyden gelen telefonlarda ise eşinin Kadir Bey'i aldattığı o yüzden gittiği şeklindeydi.  Zeliha ve Cevdet Uysal çiftine ne oldu? Çift ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Yaşadıkları köyün muhtarı canlı yayına katılarak bildiklerini anlatıyor. 50 yıl önceki cinayetle Zeliha ve Cevdet çiftinin ne alakası var? Çiftin çocuklarının şüphelendiği dayı Bünyamin Bey, en son kiminle görüştü?

DÜNKÜ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

6 KASIM YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu