Müge Anlı İle Tatlı Sert İzle 4 Kasım Çarşamba

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 4 Kasım Çarşamba saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

İzmir'de yeni mucize: 4 yaşındaki Ayda, 91 saat sonra enkazdan sağ olarak çıkarıldı. Türkiye'yi sevindiren haberi Müge Anlı canlı yayında duyurdu. İzmirdeki deprem için toplanan rekor bağışlar herkesi çok mutlu etti. Toplamda 13 Milyon 632 Bin toplandı. 
8 yıl önce, 2 yıl öncede kimliğini kaybeden Birgül ve Mustafa evlendi. Nikah kaydı ile bebeğinin vekaletini aldı. Birgül ve Mustafa gelinlik ve damatlık diyerek nikahlarını yapmış oldular.
1994 yılında oğlu Onur'u yurda vermek zorunda kalan  Nezaket Hanım oğlunu arıyor. Epilepsi nöbetinde tacize uğrayan anne o dönemde oğluna sahip çıkamadığını ve yurda bırakmak zorunda kaldığını anlattı. Zeynep Bıyık'ın isteği yerine geldi ve Niğde'ye gitti. Tapuları alma işlemleri başlamış oldu.

YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu