Müge Anlı İle Tatlı Sert İzle 29 Ekim Perşembe 2020

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 29 Ekim Perşembe saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te dün, Filiz Karadavut cinayeti sonuç buldu. Yargıtay 1.Ceza Dairesi’nin ceset olmamasına rağmen, eniştenin müebbet hapis cezasını onadığı belirtildi. “Ceset yoksa cinayet yoktur.” Diye bir şey olmadığı anlatıldı. Murat Karadavut’a Kayseri’den canlı bağlanıldı. Gamze Cabadak ve Birgül Kaya annelerini arıyordu. Annesinin bulunması, kimliğinin çıkarılmasının ardından çocuğunun babasıyla nikah işlemleri için gerekenlerin yapıldığı söylendi.
15 yıl önce emekli olan Remzi Bayazit, 4 Ekim’de Ordu Gökömer köyünde kayboldu. Kaybolmadan iki gün önce eşiyle tartıştığı  ve Remzi Bey için uzaklaştırma kararı olduğu söylendi. Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü Özkan Akyüz, telefon dokümantasyonlarının çıkarılması için savcılığa başvuruda bulundu. Filiz Akyüz’ün eşinin kız kardeşi de ifade verdi. Patlamanın ardından eve giren itfaiye erinin açıklamalarına göre evdeki sigortaların açık olduğu, elektriğin açık olduğunu anlattı.
kendi evinde kullandığı tüpgaz üzerinden anlatarak hortumla ocağın bağlı olduğunu ve dedantörü kendisinin çektiğini, gittiğinde takılı olduğunu anlattı.16 Temmuz’da kaybolan Nuriye, 17 temmuz’da Orhan Yaman’la (21 yaşında) polise teslim olduğu ancak ailesinin yanına gitmek istemediği için devlet yurduna gittiği ve “Orhan’ın ailesi size kötü şeyler yapmakla tehdit etti bu yüzden gelemedim yanınıza.” Nuriye’nin babası, savcının kızlarını, Orhan’a teslim ettiğini iddia etti.

YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu