Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Mayıs Cuma Tek Parça ATV İzle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Mayıs Cuma Tek Parça ATV İzle!....Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 7 Mayıs Cuma saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak.

İç içe geçen ilişkiler ve ilginç bağlantılar...

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Mayıs Cuma Tek Parça ATV İzlemek İçin Tıklayınız...

Nezen cinayeti ve Lütfiye Gündüz kaybı. İki olay arasındaki çok çarpıcı ilişki ne? İlişkiler çözülüyor, gerçekler açığa çıkıyor. Nezen'i kim öldürdü? Lütfiye'yi kim kaybetti? Kayınvalide Hamiyet ve arkadaşı Müberya ifade verdi. İç içe geçen ilişkiler ve ilginç bağlantılar... Müge Anlı, Ahmet Taşkın ile Nurullah Bey arasında olan problemin aslında Nezen cinayetinde de konuşulduğu, ama isim verilmediği için yeni anladıklarını dile getirdi.

Nezen'i kim öldürdü, Lütfiye'yi kim kaybetti? 

Kaybolduğu gece öldürüldü mü? Yasin Bey, Lütfiye Hanım’ı eve bıraktığında kendisini çay içmeye çağırdığını, içeriye girdiğinde, evin içerisinde Hamiyet Hanım’ın kolu felçli olduğu için yattığını, Duran Bey’in de ayakucunda oturduğunu, çocukların da evde olduğunu, Duran Bey’in sinirlenip nereden geliyorsun dediğini sonra kendisini görünce sen nereden gördün ablanı dediğini aktardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Mayıs Cuma Tek Parça ATV İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu