Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Çarşamba Tek Parça ATV İzle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Çarşamba Tek Parça ATV İzle!....Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

Gülşen Caymaz, erkek arkadaşı Çoşkun yüzünden mi kayboldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Çarşamba Tek Parça ATV İzlemek İçin Tıklayınız...

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz'a ne oldu?Karaman'da 2013 yılında kaybolan Gülşen Caymaz'ın kızı annesinin valizini hazırlayıp gittiği günü unutamadığını anlattı. 8 yıldır hiçbir haber alınamayan kadın nerede?

Erik yeme tartışması ölüme götürdü!

İkranur Tirsi cinayeti. 14 yaşındaki amca ve hala tutuklandı. İlk olarak erik yeme tartışması yaşadılar. Amca, İkranur'u neden öldürdüğünü anlattı. İkranur kıskançlık yüzünden mi öldürüldü?

Kayıp İranlı Marjan'ın Çelişkili İfadeleri!

İran vatandaşı Marjan bulundu. Taksi beklerken esrarengiz şekilde kaçırıldı. 4 gün sonra bulunan Marjan canlı yayında. İran vatandaşı Marjan nasıl kaçırıldı? ''Biri arkamdan tuttu, sakin ol dedi'' diyen Marjan yaşadıklarını anlattı. İranlı Marjan'ın sakladığı sırrı ne? Dört gün önce İstanbul'da kaybolmuştu, dün akşam bulunan Marjan canlı yayında. Neden korkuyor? Ne saklıyor? Kaçıran kişiler neden bıraktılar? Marjan gerçekleri anlatacak mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Şubat Çarşamba Tek Parça ATV İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu