Mucize Doktor 39.Bölüm Tek Parça İzle

Mucize Doktor 39.Bölüm Tek Parça Full İzle! 26 Kasım Perşembe..... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Mucize Doktor 39.Bölüm ile 26 Kasım Perşembe saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşuyor. İzleyenleri ekrana kilitleyen Mucize Doktor hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor. Mucize Doktor'un bu hafta yayınlanacak 39.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor.

Temize çıkacağını öğrenen Ali yeni bir başlangıç yapmaya hazırdır. Ama İsmet’in gitmediğini öğrenince bütün hevesi kursağında kalır. Bir de üstüne İsmet’in neler çevirdiğini anlayan Demir, Açelya ve Güneş, Ali’yi bu işe bir son vermesi için sıkıştırmaya başlarlar.

Diğer taraftan bir hasta ailesinin şüpheli tavırları Ferman’ı ekstrem önlemler almaya iter ve Ferda, Ali’nin yardımıyla Adil’i ameliyatlara döndürmeye uğraşır. Vakalar süratle finallerine tırmanır ve sırlar birbiri ardına ortaya çıkarken herkes aslında tek bir sorunun cevabını aramaktadır: İnsan özünde iyi midir, kötü mü? Yoksa hepimizin içinde ikisinden de biraz var mıdır?

Mucize Doktor 39.Bölüm İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu