Maviye Sürgün 2.Bölüm Fragmanı İzle 19 Haziran Pazartesi

Maviye Sürgün 2.Bölüm Fragmanı İzle 19 Haziran Pazartesi... Show TV'nin pazartesi günleri izleyici ile buluşacak olan dizisi Maviye Sürgün 1.bölümü ile 12 Haziran'da ekranlara geldi. Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın paylaşacağı dizi birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Peki dizinin 2.bölümünde neler yaşanacak? 2.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maviye Sürgün 2.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır.

Show TV'nin Marmaris'in büyülü atmosferinde gerçekleşen çekimleriyle büyük ilgi uyandıran yeni dizisi 'Maviye Sürgün' 12 Haziran Pazartesi akşamı başlıyor. Dizinin yayın tarihi merakı artıran yeni bir tanıtım ile duyuruldu. Defne'nin (Damla Sönmez) hayatını kurtaran Ali'nin (Caner Cindoruk) hayatındaki tüm dengeler değişirken, Defne'nin peşinde olan Ozan'ın (Serkan Altunorak) yapacakları merak konusu oluyor. Defne'nin olanlara dair bir şey hatırlamaması herkesi şüphelendirirken, tanıtımda ekrana gelen nefes kesici gelişmeler sürükleyici bir hikayenin ipuçlarını veriyor.

Maviye Sürgün'ün başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi kısaca şöyle; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda'nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih'in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

Maviye Sürgün 2.Bölüm Fragmanı İzle 19 Haziran Pazartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu