Masumlar Apartmanı 9.Bölüm Fragmanı İzle 10 Kasım Salı!

TRT1'in sevilerek izlenen dizisi Masumlar Apartmanı 8.Bölümü ile ekranlara geldi. Her salı saat 20:00'de TRT'de izleyicisi ile buluşan dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Çarpıcı hikayesi ile yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nın 9.Bölümü 10 Kasım Salı TRT1'de izleyicisi ile buluşacak.

Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır.

Masumlar Apartmanı 9.Bölüm Fragmanı Yayınlanı yayınlanmaz sayfamızda olacaktır...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu