Masumlar Apartmanı 20.Bölüm Yeni Bölüm Trt 1 Fragman!

Masumlar Apartmanı 20.Bölüm Yeni Bölüm Trt 1 Fragman!….Trt 1‘in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı heyecan dolu yeni bölümüyle her hafta salı Trt 1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı’nda gelecek hafta neler yaşanacağı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı 20.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Masumlar Apartmanı 20.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Hasibe’nin Annesiyle Tanışmaya Hazır Mısınız? 

Han, İnci’nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han’dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han’ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman  okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege’nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman’ı şoke eder. Ancak Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar.

Ablasının ve Han’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci’yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci’nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

Masumlar Apartmanı 20.Bölüm Yeni Bölüm Trt 1 Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu