MasterChef'te cennet hurması oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 90.Bölümü ile 1 Kasım akşamında TV8'de yayınlanıyor. Bu gece eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. 6 aday arasından 1 kişi bugün MasterChef'e veda edecek. Peki bu gece MasterChef'e veda eden isim kim olacak?

MasterChef Türkiye 90.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın artarak devam ettiği yarışmada bugün 1 kişi daha yarışmaya veda edecek.

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

ELENEN ADAY KİM OLDU?

Bugün 12 kişi arasından 6 kişinin eleme potasında olduğu bir yarışma yaşandı. Şefler ilk turda oyunculardan cennet hurması ile ürün yapmalarını istedi. Cennet Hurması oyununu kazanan 3 kişi elemeden kurtulacak. Diğer 3 kişi ise ikinci turda eleme oyununa devam edecek.

HURMA OYUNUN KİM KAZANDI?

Şefler tarafından yapılan değerlendirme sonrasına hurma oyununda en iyi tabağı yapan 3 isim;

Eray

Serhat

Barbaros oldu.

Tanya

Furkan veya

Uğur bu gece elenen isim olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı

Başa dön tuşu