MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Kasım Perşembe

MasterChef'te bugün heyecan yine dorukta! 93.Bölüm ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümünde iki takım arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçtiğim bölümde Kırmızı takım ödül oyununu kazanmıştı. Ödül olarak Kırmızı takım bugün yapılacak menüyü kendisi belirledi. İrlanda ürünlerinin yer aldığı oyunun kazananı Kırmızı takım oldu. Böylece Mavi takım arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef'te Mavi takımdan eleme potasına kim gitti? 01 Adana oyunun kim kazandı?

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

01 ADANA OYUNUN OYNANDI!

MasterChef'te 5 Kasım Perşembe günü yayınlanan 93.Bölüm'de Mavi takım takımlar arasında oynana dokunulmazlık oyunun kaybeden tarafı oldu. Bunun üzerine Mavi takım arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.

Yeni kurala göre bundan sonra potaya gidecek adaylar oylamalar ile belirlenmeyecek. Oyuncu sayısının düşmesi sebebi ile böyle yapılacak. Bugün de potaya gidecek yarışmacı bu oyunun sonunda en kötü tabağı hazırlayan kişi olacak.

01 Adana oyununu kazananı Eray oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu