MasterChef'te 15.Yarışmacı Kim Oldu? Ana Kadroya Kim Girdi? 17 Ağustos Çarşamba

MasterChef'te 15.Yarışmacı Kim Oldu? Ana Kadroya Kim Girdi? 17 Ağustos Çarşamba... . TV8'in sevilerek izlenen yarışma programı olan MasterChef Türkiye 2022 yeni bölümü ile 17 Ağustos Çarşamba akşamında izleyicisi ile buluşuyor. Herkes tarafından çok sevilen hem eğlendiren hem de yemek konusunda öğreten program olan MasterChef Türkiye yeni sezonda da bomba! 17 Ağustos akşamında 3.grup ile yeni hafta başladı. 6 ana kadro yarışmacısının seçileceği 3.grup üçüncü yarışlarını yaptı ve ana kadroya giren 15.isim belli oldu.

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MasterChef Türkiye'nin ana kadrosu son şeklini almaya devam ediyor. 43.bölümü ile 17 Ağustos Çarşamba akşamında ekranlara gelen MasterChef'te 18 kişilik ana kadroya girecek 15. yarışmacı belli oldu.

İlk turda sütlaç yaparak yarışan yarışmacılar arasından 5 en iyi tabak seçildi.

Bu beş kişi;

Göktuğ

Görkem

Makbule

Ayaz

Barış, olurken Görkem en iyi sütlaç yapan yarışmacı oldu.

İkinci turda ise 5 isim ana kadro için kıyasıya mücadele verdi. Şefler ikinci turda beş yarışmacıdan işkembe yapmalarını istedi.

Bu turda Makbule çift tadım yaptığı için diskalifiye edildi.

Ayaz işkembe oyununda dördüncü seçildi.

Ayaz'ın tabağı:

Gecenin 3.olan ismi ise Göktuğ oldu.

Göktuğ'un tabağı:

Son ikiye kalan yarışmacılar Barış ve Görkem oldu. Gecenin sonunda Görkem ikinci olurken;

MASTERHCEF'TE ANA KADROYA GİREN 15. İSİM BARIŞ OLDU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu