Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı!....Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6 Şubat Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Fragmanı ile sizlerle...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Kuzey'in Melekleri 4

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu