Kusursuz Kiracı 4.Bölüm Yeni Bölüm 20 Eylül Tek Parça İzle!

Kusursuz Kiracı 4.Bölüm Yeni Bölüm 20 Eylül Tek Parça İzle!...FOX TV'nin heyacanla beklenen yeni dizisi Kusursuz Kiracı izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve ve Bennu Yıldırımlar'ın canlandırdığı dizi dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Kusursuz Kiracı yepyeni bölümleriyle her hafta Salı akşam saat 20.00'de Fox Tv'de...

Kusursuz Kiracı 4.Bölüm Yeni Bölüm 20 Eylül Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Mona bir sabah işe gitmek üzere evden çıkarken uzun süredir çekişmeli olduğu ev sahibiyle kavga eder. İşe vardığında, dün gece şehirde bir süredir olduğu gibi yine bir ev kundaklaması vakası yaşandığını öğrenir ve habere gönderilir. Olay yerinde rakip haber sitesinin muhabiri olan Yakup'la tanışır. Zıt karakterlere sahip Yakup ve Mona, mesai boyunca hemen her konuda ters düşerek didişseler de alttan alta da birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak aynı gün içinde Mona’nın evsiz kalmasıyla Yakup bir teklifte bulunur: Kendisi yurtdışındayken ölen dedesinden kalan bir apartman dairesi vardır.

Kusursuz Kiracı 4. Bölüm 1. Fragmanı

Garip bir mimariyle ikiye bölünen daire, iki ayrı kişi tarafından kullanılmaya müsaittir. Yakup Mona’ya eğer isterse evin diğer yarısını kendisine kiralayabileceğini söyler. Mona pek istekli olmasa da şimdilik daha iyi bir çözümü olmadığından teklifi kabul eder. Mona eve taşınırken apartman komşularıyla da yavaş yavaş tanışmaya başlar. Birbirlerine zerrece benzemeyen apartman komşularının neredeyse tek ortak noktası yeni kiracıya karşı takındıkları tuhaf tavırlardır. Adeta kimse Mona’yı apartmanda istememektedir.

Kusursuz Kiracı 4.Bölüm Yeni Bölüm 20 Eylül Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu