Kuruluş Osman Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kuruluş Osman 130.bölümü ile 14 Haziran Çarşamba akşamında ekranlara geldi. Bu bölümü ile sezon finali yapan Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon fragmanı araştırılıyor. Peki Kuruluş Osman yeni sezona ne zaman başlayacak?

KOMUTAN MUZOLAN ZAFER İÇİN NELERİ GÖZE ALMIŞTIR?

Osman Bey, Tekfur Valens olarak nam salmış Komutan Muzolan’ın her hareketinden haberdar olmaktadır. Komutan Muzolan, Osman Bey’in kendisine çok yakında olduğunun farkındadır, askerlere savunma düzeni alma emri verir. Komutan Muzolan’ın artık tek isteği zafer kazanmaktır, zafer için neleri göze almıştır?

OSMAN BEY’İN KOYUNHİSAR GALİBİYETİ!

Osman Bey ve ordusu iki yandan Muzolan ve ordusuna saldırırlar. Osman Bey ve ordusunu bu saldırıda neler beklemektedir? Osman Bey, Koyunhisar mevkiinde Bizans’ı ve Komutan Muzolan’ın ordusunu ağır bir yenilgiye uğratmıştır. Osman Bey’in bu savaşta galip gelmesinin en büyük etkeni nedir? Osman Bey’in Koyunhisar galibiyeti Bizans’ta ve Anadolu’da büyük yankı uyandırmıştır, onun için her şey asıl şimdi başlamaktadır. Osman Bey yurt tuttuğu yerlerde artık kendi adına hutbe okutacaktır. Bu durum karşısında Konya ve Bizans ne yapacaktır?

DEVLETİN AYAK SESLERİ!

Osman Bey için ateşten gömleği giyme vaktidir, gayrı hür ve müstakil bir beylik olacaktır. Osman Bey atını doludizgin cümle diyara müstakil bir beyliğin beyi olarak sürecektir. Şarkta, Garpta ve cümle Türkmen beyliklerinde bu havadis duyulacaktır.

YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlanmadı. 130.bölümü ile ekranlara ara veren Kuruluş Osman'ın yeni sezonu Eylül ayının son haftasında başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu