Kuruluş Osman Yeni Bölüm Neden Yok? 29 Mart Çarşamba

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Neden Yok? 29 Mart Çarşamba...Atv'nin sevilen dizisi... Birbirinden heyecanlı bölümleriyle izleyicilerin sevgisini kazanan Kuruluş Osman herkesi ekran başına kilitliyor. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 120.Bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 120.bölümü ile 29 Mart Çarşamba yani bugün yeni bölümüyle Atv ekranlarında olamayacak. Kuruluş Osman bugün saat 20.00'de özel bölümü ile ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünün neden yayınlanmadığı merak ediliyor.

Kuruluş Osman Neden Yeni Bölüm Yok?

Kuruluş Osman Özel Bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Atv ekranlarına gelecek. Yeni bölümün neden olmadığı ise merak söz konusu oldu. Kuruluş Osman, ''Cumhurbaşkanı ile Gündem Özel'' Programından dolayı bugün yeni bölüm yayınlanmayacak. ''Cumhurbaşkanı ile Gündem Özel'' Programı bu akşam 22.00'de ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman 120. Bölüm 2. Fragman |"Sizin gibilerin ensesinde soluğum asla gitmeyecek"

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuruluş Osman 29 Mart Çarşamba günü Özel bölümü ile ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın yeni bölümü yani 120.Bölümü 5 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak.

Osman Bey'in Osman Bey, Togay'ın hesabını kesti! 

Osman Bey, Öktem Bey'in intikamını alabilecek mi?

Öktem Bey'in şehadeti Yenişehir'e hüzün getirmiştir. Osman Bey ise davanın büyüklüğünü vurgular ve ''Bugün Öktem Bey başını verir yarın Osman Bey!'' diyerek kararlılığını belirtir. Osman Bey, Öktem Bey'in intikamını alabilecek midir?

Nayman'ın şaşırtıcı teklifi!

Nayman, Öktem'i şehit ettikten sonra Osman Bey'e oldukça şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Osman Bey'in kendisine komutan olmasını istemektedir. İsmihan Sultan, Osman Bey'in Nayman'ın teklifini asla kabul etmeyeceğini söyler. Nayman ise kendinden emindir. Osman Bey kendisinin komutanı olacaktır. Osman Bey bunu hangi amaçla yapmaktadır? İsmihan Sultan Osman Bey'in bu hamlesini nasıl karşılayacaktır?

Bengi Hatun'un sitemi

Bengi Hatun Osman Bey'e sitemde bulunur. Nayman'ın teklifini Osman Bey'in yüzüne vurur. Osman Bey'in Nayman'ın teklifini ilk anda reddetmemesi Bengi Hatun için hayal kırıklığıdır. Nayman'ın teklifini kabul etme ihtimali bile Bengi Hatun'u çıldırtır. Osman Bey teklifi neden reddetmemiştir?

Nayman, İsmihan Sultan'a hesap soruyor

Nayman, İsmihan Sultan'dan hesap sormaya gider. İsmihan'ın kendisinin arkasından iş çevirmesini affetmeyecektir. İsmihan ise Nayman'a Osman Bey'den yana görünmesi gerektiğini söyler. İsmihan Nayman'ın gazabını üzerinden atabilecek midir?

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Neden Yok? 29 Mart Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu