Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bugün Var mı? 19 Nisan Çarşamba

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bugün Var mı? 19 Nisan Çarşamba... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kuruluş Osman dizisinin bu hafta yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Her hafta en çok izlenen dizilerden olmayı başaran Kuruluş Osman sevilerek takip edilmeye devam ediyor.

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...

Geçtiğimiz hafta 121.bölümü yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 19 Nisan Çarşamba (bugün) saat 20:00'den itibaren ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

19 NİSAN YAYIN AKIŞI

Malhun Hatun, Osman Bey'e müjdeli haberi veriyor

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Bugün Var mı? 19 Nisan Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu