Konuştukça 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm Kanal D İzle!

Konuştukça 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm Kanal D İzle!...Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı her cumartesi-pazar saat 08.30'da Kanal D'de!

Konuştukça 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız...

Programın bu bölümünde; şef Elif Korkmazel, hafta sonuna özel nefis tarifler verecek. İş insanı Seçkin Savran, sağlık turizminin sunduğu hizmetleri ve Türkiye'nin sağlık altyapısındaki başarılarını sıralayacak. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Murat Ün, görme bozukluklarına karşı Refraktif Cerrahi’nin avantajları ve tedavi sürecini anlatacak. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, yüze uygulanan en etkili tedavi yöntemlerini ve cilt sağlığına dair önemli detaylar paylaşacak.

Negatif düşünceden pozitif düşünceye nasıl geçilir?

Büyük değişim bölümünde ise 3 çocuk annesi Ayşegül Örnek konuk olacak. Aynalarla barışmak ve hayata tekrar gülümsek için Konuştukça’ya başvuran Ayşegül Hanım’ın büyük değişimi herkesi çok şaşırtacak. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın sihirli dokunuşları ve Diş Hekimi Doç. Dr. Feyza Eraydın’dan muhteşem gülüş tasarımlarıyla, Ayşegül Örnek’in inanılmaz değişim serüveni bu hafta Konuştukça’ da ekrana gelecek.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Konuştukça 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm Kanal D İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu