Konuştukça 14 Şubat 41.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal D İzle!

Konuştukça 14 Şubat 41.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal D İzle!...Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı her cumartesi-pazar saat 08.30'da Kanal D'de!

Konuştukça Kanal D 41.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Programın 40. bölümünde; Özlem Yıldız’ın oğlu Demir mutfağa girecek ve stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşandı. Maharetli elleriyle çiğ köfte yoğuran Demir’in, mutfaktaki becerisi herkesi hayran bıraktı. Konuştukça ekibinin Özlem Yıldız ve oğlu Demir’e hazırladığı sürpriz sonrası Özlem Yıldız duygu dolu anlar yaşadı.

Kendimizi mutlu etmenin en iyi yöntemleri nelerdir?

Ayrıca, şef Elif Korkmazel kahvaltılık sofralarına lezzet katacak hem pratik hem de lezzetli poğaça tarifi verdi. Diş Hekimi Dr. Mesut Mutlu implant tedavisindeki son gelişmeleri paylaştı. Aile danışmanı ve yazar Ebru Demirhan,  bilinçaltı kayıtlarımızın hayatımıza etkilerini anlatarak daha huzurlu bir yaşam için önerilerde bulundu. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, dudak dolgusunda yeni trend uygulamalarını anlattı. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Methiye Önder, akıllı lens tedavisinin avantajlarını sıraladı.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...

Konuştukça 14 Şubat 41.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal D İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu