Kırmızı Oda 12 Şubat Cuma 24.Bölüm Tv8 İzle!

Kırmızı Oda 12 Şubat Cuma 24.Bölüm Tv8 İzle!....Tv8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda 12 Şubat Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Her hafta farklı bir olaya şahitlik eden Kırmızı Oda bu hafta da birbirinden farklı hikayelerle sizlerle olacak. Kırmızı Oda 24.Bölüm de neler olacak? Kırmızı Oda 24.Bölümü ile 12 Şubat Cuma saat 20.00 de Tv8'de...

Kırmızı Oda Son Bölüm Tek Parça 12 Şubat Cuma İzlemek İçin Tıklayınız...

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Unutmak Zaman Değil Yürek İster

Kliniğe çift terapisi için gelen Nazlı ve Recai'nin evliliklerine farklı bakış açıları Doktor Hanım'ı şaşırtırken, Nazlı, Doktor Hanım'dan evliliğini kurtarmasını ister.

Kırmızı Oda 12 Şubat Cuma 24.Bölüm Tv8 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu