Kıbrıs Zafere Doğru Son Bölüm 14 Ocak TRT 1 İzle!

Kıbrıs Zafere Doğru Son Bölüm 14 Ocak TRT 1 İzle!….Trt 1’de yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru 21.Bölümü ile 14 Ocak Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesini ele alan dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Merakla beklenen Kıbrıs Zafere Doğru 21.bölümünde neler olacak? Kıbrıs Zafere Doğru 21.Bölümü ile 14 Ocak Cuma saat 20.00 de Trt 1 ekranlarında…

Kıbrıs Zafere Doğru Son Bölüm 14 Ocak TRT 1 İzlemek İçin Tıklayınız…

Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir.

Sıtkiye’den Ankaralı’ya Nasihat

Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

Kıbrıs Zafere Doğru Son Bölüm 14 Ocak TRT 1 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu