Kendine İyi Bak İzle 669.Bölüm Show

Show TV’nin sabah programı Kendine İyi Bak, sağlıklı bir hayat için sırlar veriyor. Güzellik ve estetik arayanlara da harika bilgiler aktarıyor. Kendine İyi Bak Ebru Akel’in harika sunumu ile yeni bölümüyle 30 Ekim Cuma saat 08:00’den itibaren ekranlara geldi…

Kendine İyi Bak 668. Bölümünde Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "makarnalı patlıcan" ve hafif yemek sevenlere de "sebzeli mantar dolması" tarifleri verdi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yorgun göz ve sarkık göz kapakları için ne yapılabilir, boyun kırışıklıkları ve sarkmaları nasıl giderilir, yüz gençleştirme kimler için uygundur sorularını yanıtladı. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş etindeki kızarıklıkların ne anlama geldiğinde açıkladı. Estetisyen, Güzellik ve Yaşam Koçu Emine Aytek bakımlı olmanın kişiye nasıl hissettirdiğini ve hangi güzellik uygulamalarının birlikte yapılması gerektiğini anlattı.

Hayat senin baktığın kadar güzel! Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak! Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak'ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Kendine İyi Bak İzle 669.Bölüm CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu