Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman?

Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman?...Kardeşlerim dizisinin nefes kesen sezon finalinin ardından 3. sezon için çekimlere başlayan dizi setinden ilk görüntüler geldi. Peki Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman? Dizinin sevenleri merakla yeni sezonu bekliyor. Dizinin yeni sezonunda bizleri neler bekliyor? Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman?...

Yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün yaptığı, yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı atv'nin Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kardeşlerim'in 3. sezon çekimlerinden ilk kare basınla paylaşıldı.

Sete çıkan dizi için geri sayım başlarken ilk çekim gününden paylaşılan kareler dizinin fanlarını da heyecanlandırdı. Nefes kesen sezon finalinin ardından tüm gözler 3. sezonda yaşanacaklara odaklanırken yayınlanan fotoğraflar beklentiyi de arttırdı.

Tek dertleri hayat mücadelesi olan "Kardeşlerim" kadrosuna eklenen sürpriz isimler ve gerilim dozu yüksek yepyeni gelişmelerle devam edecek.

"Kardeşlerim" yeni bölümleri ile Eylül'de ATV'de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu