Kardeşlerim Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi

Kardeşlerim Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeşlerim'in yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem dolayısıyla TV'lerde yaklaşık 3 haftadır diziler ve programların yeni bölümleri yayınlanmamıştı. Peki Kardeşlerim dizisi bugün yayınlanacak mı?

YENİ BÖLÜM BUGÜN!

Son olarak 78.Bölümü ile ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi 25 Şubat Cumartesi (bugün) saat 20:00'den itibaren yeni bölüm 79.bölümü ile ekranlara gelecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Asiye ve Ömer arasında ciddi bir küslük yaşanırken, Şengül ve Ayla’nın okulda yapılan toplantıda karşı karşıya gelmesi, sürpriz bir yakınlaşmayı beraberinde getirir. Süsen’in Sarp’la zaman geçirmeye başlaması, Ömer başta olmak üzere herkesi şaşırtır. Orhan geçinebilmek için, çaresizce yeni bir iş aramaktadır. Tolga, zorla evlendirilmek isteyen Zehra’ya yardım etmek için çabalarken, Şengül ayağına gelen iş fırsatıyla büyük beklentiler içerisine girer. Ömer’in bir kez daha Asiye’nin sözüne inanmaması ise, Asiye’yi artık tamamen çileden çıkartır.

Kardeşlerim Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu