Kardeşlerim Dizisi Orhan Ölecek mi? Amca Orhan Vuruldu!

Kardeşlerim Dizisi Orhan Ölecek mi? Amca Orhan Vuruldu!…. ATV’nin sevilerek izlenen dizisi Kardeşlerim 17.bölümü ile 12 Haziran Cumartesi akşamında ekranlara geldi. Reyting rekorları kıran dizi Kardeşlerim’de bu hafta yine heyecan dorukta idi.

Tiyatro Gerçek mi Oluyor?

Berk’in tiyatro oyunundaki hikayesine Tolga’nın intikam planı karışınca, herkesi beklenmedik korku dolu anlar beklemektedir.

Tolga tiyatroda kullanılacak silahı gerçek silahla değiştirir ve içini mermi ile doldurur. Sahne gereği silahı Ömer Doruk’un göğsüne dayaması ile Doruk’un hayatı tehlikeye giriyor. Peki Ömer Doruk’u vuracak mı?

17.Bölümün sonunda yaşanan bu olayda Ömer, Doruk’u vurmayacak. Bu planı bilen tek kişi ise Berk. Berk bu olayı Orhan’a anlatıyor ve Orhan Doruk’u kurtarmak için koşuyor. Ancak Ömer amcası Orhan’ı karnından vuruyor.

Peki Orhan Ölecek mi?

Vurulduktan sonra yere yıkılan Orhan birkaç saniye sonrasında da baygınlık geçirdi.

18.bölüm fragmanında ise Kadir cinayete teşebbüsten tutuklandı. Orhan’ın öldüğü gösterilmedi ancak ölmemiş olabileceği de ihtimal.

Bizim yorumumuz Orhan’ın bir süre komada kalacağı ve uyandıktan sonra Kadir’in serbest bırakılacağı yönünde.

Kardeşlerim Dizisi Orhan Ölecek mi? Amca Orhan Vuruldu!

ORHAN (CÜNEYT METE) KİMDİR?

Cüneyt Mete (d. 9 Eylül 1970, İzmir), Türk oyuncudur.

9 Eylül 1970 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cüneyt Mete aslen Artvin Şavşatlıdır. Cüneyt Mete Ankara’da yaşamaktadır ve Cem ve Ferhan adında ikiz çocukları vardır.[2] Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Cüneyt Mete halen Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Cüneyt Mete, Atv’de 2016 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan Aşk ve Mavi dizisinde Cemal Göreçki karakterini canlandırdı.

20 Şubat 2021 tarihinde Atv’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Orhan karakterini canlandırıyor.

Kardeşlerim Dizisi Orhan Ölecek mi? Amca Orhan Vuruldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu