Kardeşlerim Dizisi Bugün Var mı? 22 Nisan Cumartesi

Kardeşlerim Dizisi Bugün Var mı? 22 Nisan Cumartesi.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeşlerim cumartesi günleri yayınlanmaya devam ediyordu. Ancak bu hafta bayram dolayısıyla bazı dizi ve programlar yayınlanmazken Kardeşlerim dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılıyor.

KARDEŞLERİM BUGÜN VAR MI?

Kardeşlerim dizisi 22 Nisan Cumartesi günü saat 20:00'den itibaren 87. yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

Berk’in biyolojik annesi Serpil’i yaralayan Ayla, Şengül’le birlikte ne yapacağını düşünürken, Zehra’nın suç çetesinden aldığı para dolu çanta, Asiye ve Doruk’un başını çok büyük bir belaya sokar. Tüm Eren ailesi ve Akifler, Doruk ile Asiye’nin içine düştüğü duruma, hep birlikte bir çare ararlar. Ahmet ve Suzan cephesinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ederken, çocuklar hiç beklemedikleri bir anda, akıl almaz büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar.

Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).

Kardeşlerim Dizisi Bugün Var mı? 22 Nisan Cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu