Kanunsuz Topraklar 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Kanunsuz Topraklar 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!….Fox Tv’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu, çarpıcı hikayesi ve görkemli prodüksiyonuyla ekranlara farklı bir soluk getirecek olan “Kanunsuz Topraklar” izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını konu alan “Kanunsuz Topraklar”, her Çarşamba günü saat 20.00’de yeni bölümüyle FOX’ta.

Kanunsuz Topraklar 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir.

Vatan Dedin Mi Başka Sevda Tanımayız

Malik bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır. Malik bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Kanunsuz Topraklar 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu