Kanal D Neler Oluyor Hayatta 13 Eylül Salı Son Bölüm İzle!

Kanal D Neler Oluyor Hayatta 13 Eylül Salı Tek Parça İzle!.....Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına sanatçı Gökhan Güney bağlandı.

Ünlü ismin eski gelini kendisi hakkında “"Kayınpederim şantajla sekiz dairemi üzerine aldı." demişti. Güney hakkında çıkan iddialara "İddiaların tamamı asılsız. Bu kadın hasta…" sözleriyle yanıt verdi.

"Bu anlatılanların hepsi yalan.”

Gökhan Güney eski gelininin iddialarının tamamının asılsız olduğunu belirterek "Bu anlatılanların hepsi yalan. Bu insan hasta. Evler varmış, öyle bir şey yok. Eğer sekiz tane ev varsa, derler ya  “Giderim Taksim Meydanı'nda kendimi asarım”. Yemin ediyorum öyle bir şey yok." sözleriyle isyan etti. Oğlunun vefatından önce eşi Ece Güney'e bir daire bıraktığını anlatan Gökhan Güney "Ona bir tane daire bıraktı. Onu da satmasın diye teyzesinin üstüne bırakmıştı.Teyzesini zorlayarak almış elinden, sattırmış. Sattırdıktan sonra da parayı kumarda yemiş." dedi.

Neler Oluyor Hayatta 13 Eylül Salı Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen programı Neler Oluyor Hayatta’da yeni sezonda da en çok takip edilen programlardan olacak.

Kanal D Neler Oluyor Hayatta 13 Eylül Salı Son Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu