Kalp Yarası 23.Bölüm 6 Aralık Son Bölüm Tek Parça Atv İzle!

Kalp Yarası 23.Bölüm 6 Aralık Son Bölüm Tek Parça Atv İzle!…Atv’nin reyting rekorları kıran dizisi Kalp Yarası çarpıcı öyküsüyle ekranlara geliyor. Sektörün duayen ismi Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden senaryolaştırılarak ekrana taşınan ‘Kalp Yarası’, Antakya’nın köklü ailelerinden birinin veliahtı Ferit ile hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı her şeyin önüne koyan Ayşe’nin imkansızlıklara direnen aşk öyküsünü anlatmaya devam ediyor. Kalp Yarası her hafta pazartesi saat 20.00 de atv‘de…

Kalp Yarası 23.Bölüm 6 Aralık Son Bölüm Tek Parça Atv İzlemek İçin Tıklayınız…

Baha’ın ortaya çıkması Ayşe ve Ferit’in gerçek duygularını birbirlerine açmasına engel olur. Ferit Ayşe’ye mesafe alırken, Ayşe kaçak ve yaralı Baha’yla uğraşmak durumunda kalır. Hande ise Ayşe’yi Baha’yla köşeye sıkıştıracağını düşünürken ters köşe olur. Azade ve Hande ilk defa karşı karşıya gelirler. Ferit tüm şüphelerine rağmen Ayşe’ye karşı büyük bir adım atar, ancak Baha yüzünden sıkışan Ayşe’nin tepkileri ikiliyi bambaşka bir duyguya sürükler.

Ayşe, Ferit’e son kez sıkıca sarıldı…

Baha’nın Ayşe saplantısı ise tüm konak halkını büyük ve acı bir sınavdan geçirecektir. Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit(Gökhan Alkan) ve Ayşe’nin(Yağmur Tanrısevsin) yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

Kalp Yarası 23.Bölüm 6 Aralık Son Bölüm Tek Parça Atv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu