Kadri Fidan Bulundu mu? Müge Anlı Kadri Fidan

Kadri Fidan Bulundu mu? Müge Anlı Kadri Fidan... ATV'nin sevilerek izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Kayıpların bulunduğu program Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bu hafta Kadri Fidan aranıyordu. Peki Kadri Fidan bulundu mu?

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde şifalı bitki toplamak için Uludağ'a çıkan Kadri Fidan 1 Haziran'da kayboldu. Kendisinden uzun süre haber alınamayan Fidan için arama çalışması başlatıldı. 50 kişilik arama kurtarma ekibi ve üç iz takip köpeği ile arama çalışmaları yaptı ancak henüz bir sonuç alınamadı.

Yıldırım ilçesi Kaplıkaya Mahallesi'nde 'Otçu Kadir' lakabıyla tanınan Kadir Fidan, 1 Haziran saat 08.00 sıralarında Uludağ'ın eteklerine şifalı bitki toplamaya gideceğini söyleyerek evden çıktı. Geri dönmeyen Fidan'dan haber alamayan yakınları, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbarla bölgeye AFAD koordinesinde Nilüfer Arama Kurtarma (NAK), İHH ve Yıldırım Belediyesi Arama Kurtarma ekipleri sevk edildi. Yaklaşık 32 saattir haber alınamayan Fidan'ı bulmak için 50 kişilik arama kurtarma ekibi kuruldu.

AİLESİ MÜGE ANLI'YA ÇIKTI!

Kayınbabasını aramak için Müge Anlı'ya katılan Kadri Fidan'ın gelini kayınbabasının hazine bulduğunu kendilerine söylediğini anlattı.

Bursa'da bir vadide mağara içerisinde hazinelerin bulunduğunu söyleyen Kadri Fidan en az iki kişi ile oraya gitmek gerektiğini anlatıp duruyordu diyen gelini kayınbabasına kötü bir şey olmasından korktuklarını belirtti.

HENÜZ BİR HABER YOK!

Hazine peşinde olduğu belirlenen Kadri Fidan'dan henüz bir haber çıkmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu