İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var İzle 15 Eylül Perşembe 2022 Kanal 7 İzle

İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var İzle 15 Eylül Perşembe 2022 Kanal 7 İzle... Deneyimli gazeteci ve televizyoncu İnci Ertuğrul kayıpları bulmaya, dargınları barıştırmaya, insanların hayatına dokunmaya geliyor. İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranında izleyiciyle buluşuyor.

"Ben Kaçmadım Evden Kovuldum"

Çeyrek asrı aşan gazetecilik deneyimi, sağduyulu, adil ve güvenilir kimliğiyle İnci Ertuğrul ve güçlü ekibi, umut arayan insanların hayatına dokunmak için ekrandaki yerini alıyor. Gerçek insan hikâyelerinin yer aldığı İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programında kayıp vakaları derinlemesine araştırılarak, olayların iç yüzü ortaya çıkarılacak, aileler kaybettikleri sevdiklerine yeniden kavuşuyor. Televizyonun büyük kitlelere ulaşma gücünden yararlanarak seyircileri de ihbar süreçlerine dahil edecek program, kolluk kuvvetleri ile olan dirsek temasıyla kayıp insanların ardında bıraktıkları sırları aydınlatılıyor.

Farklı sebeplerle birbirine dargın insanların da bir araya getirildiği programda aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesiyle de insanların hayatına dokunuluyor. Kayıp yakınlarının hukuksal ve psikolojik açıdan da destekleneceği programa uzman görüşleriyle Uzman Psikolog Aslı Dalan, Uzman Psikolog Uğur Dalan,Hukuk Danışmanı Avukat Gözde Dolan Erzurumlu’da katkı sağlıyor.

İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var 15 Eylül Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız

İnci Ertuğrul Gözyaşlarına Boğuldu

İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var İzle 15 Eylül Perşembe 2022 Kanal 7 İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu