Hicran 73.Bölüm Yeni Bölüm 1 Mart Fragman!

Hicran 73.Bölüm Yeni Bölüm 1 Mart Fragman!...Kanal D'de yayınlanan Hicran yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Hicran ilgi çeken konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazanacak. Aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle, kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran’ın aşkı... Herkesin merakla beklediği Hicran izleyicileri ekran başına kilitliyor. Hicran hafta içi her gün saat 17.00'de Kanal D'de...

Nurten de Feryal’le aynı fikirdedir. Emre Halasına karşı gelemez. Yeliz amacına ulaştığı için mutludur. Evlilik haberi Ferit’i rahatsız eder. Emre’yi vazgeçirmeye çalışır ancak Emre’nin başka çaresi yoktur.  Bir süredir Ferit’in alıkoyduğu Soner kaçar.

Hicran 73.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını bulacak. Hem de aşkı tadacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre’nin kayınvalidesi Aliye’nin oynadığı oyunlar sonucu ayrı düşen anne-kız,  Hicran ve Melek kaderin cilvesiyle tekrar bir araya gelirler. Bugüne kadar aşkı hiç tatmamış, halası Nurten’in baskılarıyla Maral’la evlenmiş olan Emre’yi hayata bağlayan tek şey kızı sandığı Melek’tir. Annesi bildiği Maral’ın ölümüne şahit olan Melek, yaşadığı travma sonucu sessizliğe gömülmüştür. Emre’nin tek isteği Melek’in baba deyişini tekrar duyabilmektir. 

Hakim Olamadık, Birlikte Olduk!

Hicran 73.Bölüm Yeni Bölüm 1 Mart Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu