Hercai 56.Bölüm 24 Ocak Pazar Yeni Bölüm Fragman İzle!

Hercai 56.Bölüm 24 Ocak Pazar Yeni Bölüm Fragman İzle!…Atv’nin sevilen dizisi Hercai 17 Ocak Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen dizi bu hafta da izleyicileri ekrana kilitleyecek. Hercai 56.Bölümde neler olacak? Hercai 56.Bölümüyle 17 Ocak Pazar saat 20.00 de Atv‘de…

Hercai 56.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Reyyan ve Azize’nin büyük hesaplaşması! – Hercai 54. Bölüm

54. Bölüm Özeti:

Dilşah’ı karşısında gören Hazar şoktadır. Onu alıp köye götürür, ancak Zehra Dilşah’a büyük bir yalan söyleyerek oradan gitmesini sağlar.

Hazar geldiği gibi aniden yok olan Dilşah’ın peşine düşerken onu ortaya çıkaran ve Cihan’dan öğrendikleri sayesinde elini hayli kuvvetlendirdiğini düşünen Füsun’un keyfi yerindedir. Ancak Fırat’ın ona hazırladığı büyük sürprizle sarsılacaktır.

Bu sırada Miran’ın, Cihan’la ilgili gerçekleri ortaya çıkarmasıyla Şadoğlu konağında da işler karışmıştır. Reyyan hem Nasuh’tan hem de Azize’den geçmişin hesabını sorar. Miran ona söylenen büyük yalanla soluğu Azize’nin karşısında alırken Hazar’da Şadoğlu konağına geri döner. Bu dönüşle artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Hercai 56.Bölüm 24 Ocak Pazar Yeni Bölüm Fragman İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu