Hayatın Ritmi Son Bölüm 16 Şubat Salı İzle!

Hayatın Ritmi Son Bölüm 16 Şubat Salı İzle!....Hayatın Ritmi’nde uzman konuklar sağlığınızla ilgili önemli noktaların altını çizerek, örnek ve görsellerle anlatıyor. Kendi sağlığınız konusunda söz hakkına sahip olmanız için ellerinden geleni yapıyor. Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi 2. Sezonuyla Hayatınıza biraz sağlık, sağlığa biraz keyif katacak yeni bir sağlık programı “Hayatın Ritmi”, Doç. Dr. Halit Yerebakan'ın sunumuyla TRT1'kanalında hafta içi her gün 08:15'de sizlerle.

Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi 147.Bölüm 16 Şubat Salı İzlemek İçin Tıklayınız...

Hayatın Ritmi 146. Bölüm

Covid-19 pandemisinde son durum. Ülkelerin aşılama takvimleri, yeni geliştirilen aşılar ile ilgili güncel bilgiler. Jackson laboratuvarları baş araştırmacısı ve immünoloji uzmanı Profesör Doktor Derya Unutmaz aşılardaki son gelişmeleri anlatıyor. Mutant virüsler ne kadar tehlikeli? yeni mutasyonlar ortaya çıkabilir mi?

Mutant virüse karşı nasıl önlemler alınmalı? Bilim kurulu üyesi profesör doktor Tevfik Özlü Türkiye’deki mutant virüslerin nasıl tespit edileceğini açıklıyor. Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Profesör Doktor Meral Sönmezoğlu’ndan çok önemli açıklamalar. Amerika Birleşik Devletleri eski başkanı Donald Trump’un tedavisinde kullanılan monoklonal antikor tedavisi pandemi için yeni bir umut mu? Covid-19 aşısı olanlar virüsün taşıyıcısı olabilir mi?

Hayatın Ritmi Son Bölüm 16 Şubat Salı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu