Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!...Show Tv'de yayınlanan Hayat Bugün yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanacak olan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta ayrı bir maceranın ve aksiyonun içine sürükleyecek dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Hayat Bugün her hafta çarşamba saat 20.00'de Show Tv'de...

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Bir zamanlar İstanbul’un en köklü hastanelerinden biri olan Hisarönü Vakıf Hastanesi zor zamanlar geçirmektedir. Genç ve idealist bir doçent olan Barış Güvener, hastaneyi eski günlerine döndürmek amacıyla başhekim olarak Hisarönü’ne atanır. Barış’ın görevdeki ilk gününde; Türki Cumhuriyetler Kongresi’nin olduğu otelde karbon monoksit sızıntısı meydana gelir ve zehirlenen altı elçi hastaneye getirilir.

Yetişin Acilde Kaos Var!

Böylece basının da gözü Hisarönü Hastanesi’ne çevrilir. Suriyeli iki kardeş; Habip ve Bewar’ın hastaneye kaçak girmesi ve Bewar’ın karantinaya alınması ile işler çığırından çıkar. Bir yandan meslektaşlarıyla arasındaki dinamik bir yandan aldığı radikal kararlarla hastanedeki tüm dengeleri değiştiren Barış’ı, finalde ise hiç tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.

Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu