Haftalık Burç Yorumları 30 Ağustos – 5 Eylül Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 30 Ağustos – 5 Eylül Hande Kazanova….Hande Kazanova ile Astroloji’de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 30 Ağustos – 5 Eylül burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle…

SAĞLIĞA DİKKAT! – 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları 

Haftamıza yakın çevre iletişimimiz aktif bir şekilde başlıyoruz. 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş tutulması bu pazartesi Mars tarafından tetikleniyor. O dönem karşımıza gelen konular, iletişime dayalı işlerde hızlanma, hareketlenme görülebilir.

Diğer taraftan ateşli ve salgın hastalıklara dikkat edilmesi gereken bir haftadayız. Bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyelim. Yeme, içme sorunları, zehirlenmeler, sahtekarlıklar, politik kararsızlıklar oluşabilir. Enerjimiz düşük çalışacak.

Haftalık Burç Yorumları 30 Ağustos - 5 Eylül Hande Kazanova

Askeriyede sorunlara, yasadışı işlere, hapishanelerde veya hastanelerde problemlere, hayvanlardan gelecek sorunlara, deniz ve su kazalarına, müsilaj sorunlarına , boğulmalara dikkat edelim. Bu haftayı atlattıktan sonra okullarda eğitim, organizasyon işleri, ulaşım konuları daha rahat ele alınabilir.

Haftalık Burç Yorumları 30 Ağustos – 5 Eylül Hande Kazanova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu