Haftalık Burç Yorumları 19 – 25 Nisan Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 19 – 25 Nisan Hande Kazanova…Hande Kazanova ile Astroloji’de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 19 – 25 Nisan burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle…

SIRADIŞI ETKİLER! – 19 – 25 Nisan Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova ile Astroloji

Haftalık Burç Yorumları 19 – 25 Nisan Hande Kazanova İzlemek İçin Tıklayınız…

19 Nisan haftasına Ay yengeç burcundayken ailemize, evimize, ülkemize ve güvenliğimize odaklanarak giriş yapıyoruz. Bu hafta başında Güneş ve Merkür Boğa burcuna geçiyor. İletişimizde pratik, geleneksel, kararlı ve inatçı olabiliriz. İlgimizi uzun vadeli yatırımlarımıza, sağlam işlere, finansal konulara vereceğiz. Yine de inatçılığa, fikri sabitliğe, değişime açık olamamaya dikkat etmeliyiz.

ESKİ-YENİ ÇEKİŞMESİ! Astrolojinin İpuçları 2. Bölüm

23 Nisan’da Mars düşüşte olduğu Yengeç burcuna geçiyor. Enerjimizi ailemize, yuvamıza, yer değiştirmeyle ilgili alanlara kaydırabiliriz. Ev hayatımızda sorunlar, geçmişe ait konular öne çıkabilir. Mide problemleri, hassaslıklar, mide ameliyatları, gastrit, ülser problemlerine dikkat edelim.

Cuma ve cumartesi günleri ani, hızlı ve beklenmedik durum ve olaylara açık olacağız. Etrafımızda sıradışı olaylar oluşabilir. Değişik ve orijinal konuşmalar yapabilir, olaylara farklı tepkiler verebiliriz. Pazar günü devreye girecek Merkür- Satürn karesiyle olumsuz düşüncelere dikkat edelim. Alacağımız haberler birleri zorlayabilir. Özel ilişkilerimizde anlayışlı ve özenli olmaya çalışalım.

Haftalık Burç Yorumları 19 – 25 Nisan Hande Kazanova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu