Haftalık Burç Yorumları 14 – 20 Haziran Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 14 – 20 Haziran Hande Kazanova…Hande Kazanova ile Astroloji’de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 14 – 20 Haziran burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle…

ZORUNLU DEĞİŞİMLER! – 14 – 20 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 14 – 20 Haziran Hande Kazanova İzlemek İçin Tıklayınız…

Yeni gelen haftaya Ay Aslan burcundayken önemli işlerimizi organize ederek başlıyoruz. Bu hafta başı devreye giren Güneş- Neptün dik açısıyla, enerji düşüklüğüne, kandırılmalara, aldanmalara açık olmalıyız. Sağlığımızı ve bağışıklık sistemimizi sağlam tutalım. Alerjiler, ilaç intoleransları bizi zorlayabilir. Önemli işlerimizde beklediğimiz sonuçları alamayabilir ya da başkaları tarafından suiistimal edilebiliriz.

Haftalık Burç Yorumları 14 - 20 Haziran Hande Kazanova

Salı günü oluşan Uranüs- Satürn dik açısıyla beklenmedik zorunlu değişimler etrafımızda cereyan edebilir. Bu dönem değişimlere açık olmalı, oluşan koşullara karşı direnç göstermemeliyiz. Özgürlüğümüze düşkün olacağımız, kısıtlamalara gelemeyeceğimiz bir dönem olabilir.

DEĞİŞİMİN ZAMANI! – Haziran 2021 Aylık Burç Yorumları

Pazar günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. Şans ve fırsat elde ettiğimiz konuları gözden geçirmenin zamanı gelmiş bulunuyor.

Haftalık Burç Yorumları 14 – 20 Haziran Hande Kazanova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu