Günlük Burç Yorumları 26 Eylül Pazartesi 2022

Günlük Burç Yorumları 26 Eylül Pazartesi 2022 Demet Baltacı ile Astroloji...Bugün 26 Eylül Pazartesi , günlük burçlar ve astroloji yorumu (günlük burç yorumları) Astrolog Demet Baltacı ile Astroloji' de ele alındı. Merakla beklediğiniz günlük burç yorumları sizlerle...

26 EYLÜL PAZARTESİ BURÇ YORUMU BİRAZDAN...

YENİLENİYORUZ! - 26 Eylül - 2 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 25 Eylül Pazar 2022 yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Yeni gelen haftada denge, eşitlik, adalet, siyaset ve ilişkiler önem kazanırken bu alanları hareketlendiren bir Yeniay yaşanacak! Tüm dünyada önemli toplumsal olaylar öne çıkabilir! Geleneksel olanla, yenilikçi alanların kapışması yeniden sahnede! İstenmedik değişimlere ve olaylara açık olacağız! İşleri yeniden ele alarak, ince eleyip sık dokuyarak, mükemmeliyetçi yönlerimizi harekete geçirerek istediğimiz sonuçları yaratabiliriz!

Mızmızlanmak, abartmak, fazla coşkulu ve fanatik davranmak bu haftanın negatif yönleri olabilir! Hayatın tadını çıkarmak, ilişkilere yönelmek, güzelleşmek ve adaleti sağlamak Venüs’ün Terazi burcuna geçişiyle perşembe gününden sonra bizleri rahatlatabilir! 02 Ekim’de Merkür düzeliyor artık rahatlıyoruz!

Günlük Burç Yorumları 26 Eylül Pazartesi 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu