Gülcemal Dizisindeki Göl Neresi? Gülcemal Nerede Çekiliyor?

Gülcemal Dizisindeki Göl Neresi? Gülcemal Nerede Çekiliyor?... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Gülcemal 9.bölümü ile 8 Haziran'da ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen Gülcemal'de bu hafta dizinin bir sahnesi gölde çekilirken izleyiciler gölün nerede olduğunu merak ediyor.

Yapımını MF Yapım’ın, yönetmenliğini deneyimli isim Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor... Gülcemal'in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecektir? Peki Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mıdır bu aşkın imkansız olduğunu?

GÜLCEMAL'İN ÇEKİMLERİ NEREDE YAPILIYOR?

Gülcemal dizisi Bursa'da çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Balcı'nın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan'ın yazdığı Gülcemal Bursa'nın ilçelerinde çekiliyor. Ancak dizinin bazı bölümleri de İstanbul'da devam edecek.

PEKİ 9.BÖLÜMDEKİ GÖL SAHNESİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Gülcemal'in göl sahnesinin Şile'deki Karamandere bölgesinde yer alan Saklıgöl'de çekildiği tahmin ediliyor.

GÜLCEMAL GÖL SAHNESİ

KARAMANDERE SAKLIGÖLÜ / ŞİLE

Gülcemal Dizisindeki Göl Neresi? Gülcemal Nerede Çekiliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu