Gülben Ergen İsyan Etti ''Belgeleyeceğim''

Gülben Ergen, kendisini bir bankanın camlarını yumruklayarak çalışanları tehdit etmekle suçlayan takipçisinin mesajını ifşa etti. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından hakkındaki iddiaya yanıt verdi.

Bankada olay çıkarttığı iddia edilen Gülben Ergen: Kamera kayıtlarıyla belgeleyeceğim

Bir sosyal medya kullanıcısı Gülben Ergen'in gittiği bankanın camlarını yumruklayarak çalışanları tehdit ettiğini iddia etti. Takipçisini ifşa eden Ergen ise söz konusu iddianın kamera kayıtlarıyla belgeleneceğini söyleyerek suçlamayı reddetti.

"BANKANIN CAMLARINI YUMRUKLAYARAK TEHDİT ETTİ"

Ergen'e mesaj atan sosyal medya kullanıcısı, "Senin konserine gidip sana prim yaptıran bu millet acaba bugün mesai dışında bir bankanın camlarını yumruklayarak 'ben Gülben Ergen'im, bu bankanın sahiplerini tanıyorum' diyerek saygısızlık ve tehdit ettiğini biliyor mu acaba? Sen kimsin ya, hadsiz kadın" ifadelerini kullandı.

Bankada olay çıkarttığı iddia edilen Gülben Ergen: Kamera kayıtlarıyla belgeleyeceğim - 1

"SİZE BELGELERLE YANIT VERECEĞİM"

Kendisine mesaj gönderen kadını Instagram hesabından ifşa eden Gülben Ergen ise "Bu mesajınızı bankanın adı ve kamera kayıtlarıyla belgeleyip size cevabınızı vereceğim. Bana değil herhangi bir müşterinize yapılan bu saygısızlığa nezaketle nasıl bir uyumla yaklaştığımı kamera kayıtlarından birlikte izleyeceğiz" diye karşılık verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu