Google Pixel 6A Ve Özellikleri

Google'nin yeni çıkan telefonu Pixel 6A diğer modellerden farklı olarak neler sunuyor ,neler yeni? Türkiye 'de satışı olacak mı , fiyatı ve daha fazlası haberimizde...

Google Pixel 6A Fiyatı Ne Kadar ?

Google'nin yeni telefonu Google Pixel 6A 'nın fiyatı 449$ olarak açıklandı , güncel dolar kuru ile hesaplandığında 8,000 TL 'ye tekabül eden bu cihaz , eski modellere nazaran bazı yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Pixel 6A'nın yenilikçi özellikleri haberimizin devamında.

Google Ve 90 Hz Ekran ?

Google daha önceki modelleri Pixel 6 ve Pixel 5 gibi cihazlarında amiral gemisi olmalarına rağmen 60hz ekran paneli kullanarak rakiplerinin gerisinde kalmıştı , yeni çıkardığı Pixel 6A cihazında ise büyük bir adım atarak 90hz AMOLED bir panel kullanmayı tercih etti , bu adım ve Pixel 6A 'nın uygun fiyatı android dünyasında çok şeyi değiştirecek.

Google Tensor İşlemci?

Google , Pixel 6 da kullandığı kendi üretimi olan Google Tensor işlemcileri Pixel 6A için de kullanacak, Android devi attığı bu adımla gözleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.

Pixel 6A Türkiye'de Satılacak Mı?

Avrupa pazarında ve birçok ülkede Pixel cihazların satış politikasını devam ettiren Google , Türkiye pazarından çekilmişti , Google Pixel 6A 'nın Türkiye 'de satışı da maalesef olmayacak gibi duruyor.

Google Pixel 6A Detaylı İnceleme için Tıklayın

SHİFTDELETE.NET 'İN İNCELEMELESİNİ İZLEMEYİ DE UNUTMAYALIM 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu