Gönül Dağı Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi

Gönül Dağı Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi.... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Gönül Dağı'nın yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Deprem dolayısıyla 3 haftadır yayınlanmayan Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü bu akşam TRT 1'de izleyici ile buluşacak mı?

KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi #TRT1’de!

25 ŞUBAT CUMARTESİ YAYIN AKIŞI

Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen Gönül Dağı, üçüncü sezonda da gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam edecek.

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı‘nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.

Gönül Dağı Dizisi Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu