Gerçeğin peşinde Yeni Bölüm İzle! 26 Kasım Perşembe

Ünlü sunucu Serap Paköz’ün sunumu ile ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde programında kayıp vakaları bulunuyor, faili meçhul cinayetler çözülüyor, birbirinden ilginç ve garip olaylar aydınlığa kavuşturuluyor. Serap Paköz’ün sunumu ile Gerçeğin Peşinde hafta içi her gün canlı yayında saatler 13:15 olduğunda Star TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Gerçeğin peşinde Yeni Bölüm İzle! 26 Kasım Perşembe

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Gerçeğin Peşinde Yeni Bölümleri İzlemek İçin Tıkayınız

Gerçeğin peşinde Yeni Bölüm İzle! 26 Kasım Perşembe

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu