Gelin Evi 15 Eylül Perşembe 923.Bölüm Fragmanı İzle! Show TV Gelin Evi Yeni Bölüm Fragmanı

Gelin Evi 15 Eylül Perşembe 923.Bölüm Fragmanı İzle! Show TV Gelin Evi Yeni Bölüm Fragmanı... ..Yeni sezonda da en sevilen yarışma programı Gelin Evi kaldığı yerden devam ediyor. Gelin Evi büyük sürprizlerle izleyicileriyle buluşuyor. Gelin Evi'nde bu sezon izleyiciyi gelenek, görenek, örf, adet, genç hanımların evlilik sürecini nasıl atlattığı, ailelerin onlara nasıl destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun nasıl olduğu, biraz eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir yayın sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Yeni Bölüm Fragmanı Birazdan...

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde altınları kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı yorumlar ve eleştirilerle heyecanın hiç eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15'te Show Tv'de...

Gelin Evi 15 Eylül Perşembe 923.Bölüm Fragmanı İzle! Show TV Gelin Evi Yeni Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu