Gelin Evi 1033.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Perşembe Show Tv İzle!

Gelin Evi 1033.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Perşembe Show Tv İzle!....Show TV’nin reyting rekorları kıran efsane programı gelin evi büyük sürprizlerle izleyicileriyle buluşuyor. Gelin Evi'nde bu sezon izleyiciyi gelenek, görenek, örf, adet, genç hanımların evlilik sürecini nasıl atlattığı, ailelerin onlara nasıl destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun nasıl olduğu, biraz eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir yayın sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Gelin Evi 1033.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Perşembe Show Tv İzlemek İçin Tıklayınız...

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Sunum masasında Aslı Hünel'den istenmeyen kokular için püf noktalar! 

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı yorumlar ve eleştirilerle heyecanın hiç eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15'te Show Tv'de...

Ahsen gelin Türk kahvesi yanına ayran ikramı gelinleri şaşırttı!

Gelin Evi 1033.Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Perşembe Show Tv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu