Geçtiğimiz günlerde takımı Los Angeles Lakers'la ilk kendi kariyerindeki 4.NBA şampiyonluğunu kazanan ve 4.kez NBA Finallerinin En Değerli Oyuncusu seçilen basketbolcu kimdir? Kim Milyoner Olmak İster? Sorusu

ATV'nin vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? yeni sezonda yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yayınlanan yarışmada yarışmacıya Geçtiğimiz günlerde takımı Los Angeles Lakers'la ilk kendi kariyerindeki 4.NBA şampiyonluğunu kazanan ve 4.kez NBA Finallerinin En Değerli Oyuncusu seçilen basketbolcu kimdir? sorusu soruldu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı milyon.jpg

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv'de yayımlanan yarışma programı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışma programı Cumartesi akşamları saat 20.00'de izleyicileriyle buluşmaktadır.

Soru: Geçtiğimiz günlerde takımı Los Angeles Lakers'la ilk kendi kariyerindeki 4.NBA şampiyonluğunu kazanan ve 4.kez NBA Finallerinin En Değerli Oyuncusu seçilen basketbolcu kimdir?

A- KEVİN DURANT

B- LEBRON JAMES

C- STEPHEN CURRY

D- MİCHAEL JORDAN

CEVAP:B- LEBRON JAMES

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu