Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı açıklamaya göre ilçe nüfus müdürlüklerine yapılan başvurular kapsamında en çok düzeltilen erkek adı hangisidir?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 16 Eylül Cuma günü yayınlanan bölümünde sorulan sorunun cevabı izleyiciler tarafından merak edildi. Bir çok izleyici Kim Milyoner olmak ister sorusunun cevabını internette araştırdı.

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv’de yayımlanan yarışma programı Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışma programı akşamları saat 20.00’de izleyicileriyle buluşmaktadır.

ATV’nin vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 16 Eylül Cuma yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yayınlanan yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

SORU: Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı açıklamaya göre ilçe nüfus müdürlüklerine yapılan başvurular kapsamında en çok düzeltilen erkek adı hangisidir?

A) YUNİS

B) ÇOŞKUN

C) ÜMÜT

D) FERAT

CEVAP: YUNİS

Ülke genelinde ilçe nüfus müdürlüklerine yapılan başvurular kapsamında en çok, 946 Yunis-Yunus, 588 Ümüt-Ümit, 770 Memet-Mehmet, 340 Abubekir-Ebubekir, 298 Ferat-Ferhat, 218 Çoşkun-Coşkun isimleri düzeltildi. Kadınlarda ise 971 Sümeyya-Sümeyye, 276 Keziban-Kezban, 592 Firdes-Firdevs, 441 Sadet ise Saadet oldu.24 Ağu 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu