Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba

Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba...Star Tv'de yayınlanan Gecenin Ucunda yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin ilgisini ve beğenisini kazanacak olan Gecenin Ucunda herkesi ekran başına kilitleyecek. Gecenin Ucunda yeni bölümünün neden yayınlanmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gecenin Ucunda yeni bölüm neden yok?

Gecenin Ucunda yeni bölümünün neden yayınlanmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gecenin Ucunda yeni bölüm neden yok? Gecenin Ucunda yeni bölümleriyle artık Salı akşamları saat 20.00'de Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Gecenin Ucunda 7.Bölümü ile 15 Kasım Salı akşamı Star Tv ekranlarında yayınlandı. Dizi artık Salı günleri yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak.

Kız Çocuğum Gibisin...

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ve STAR ekranında seyirci ile buluşan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Etrafımda Dolaşma!

Gecenin Ucunda Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? 16 Kasım Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu